Єдність у розмаїтті
Тімоті СНАЙДЕР
Як вивчення історії може допомогти нам зрозуміти сьогодення? Який зиск нам від знання історії Східної Європи, коли йдеться про тлумачення української революції та російської інтервенції?
Конґрес національних громад висловлює свою глибоку стурбованість і щире обурення подіями у с. Лощинівка Одеської області.
ГО Київський освітній центр «Простір толерантності» вважає, що аналіз інциденту в Одеській області дасть можливість продемонструвати зважений європейський підхід.
Громада ромів наполегливо вимагає об’єктивного та неупередженого розслідування факту вбивства дитини та засудження злочинця, а також покарання організаторів погромів, нищення майна та незаконного виселення громадян України ромського походження.
15 вересня у музейно-виставковому центрі «Музей історії міста Києва відкрилась виставка «Бабин Яр – пам’ять на тлі історії», яка присвячена 75-ій річниці трагедії.
Метою конкурсу має бути створення чітко виокремленого простору, в якому, як ті, хто цілеспрямовано приходять, щоб вшанувати пам’ять загиблих, так і пересічні місцеві мешканці або студенти навколишніх навчальних закладів, одразу відчували би його пов’язаність з трагічною історією Голокосту та інших трагедій, що відбувалися на цьому місці.
Віталій НАХМАНОВИЧ
Нам залишається лише зберегти Бабин Яр для наступних поколінь, яким, можливо, вдасться те, чого не спромоглися ані ті, хто пережив найстрашнішу в історії людства війну, ані їхні діти, що не в змозі припинити дивитися на світ уявним зором власних батьків.
Закликаємо всіх мислячих людей нашого спільного європейського простору виявити солідарність і знайти мужність, щоб виступити супроти викликів самоізоляції, ксенофобії та популізму, які здатні розтерзати Європу.
Кирилл САЗОНОВ
Гибридная война меняет привычные правила. Но главная цель гибридной войны менять не правила, а саму границу. И не обязательно на карте, вовсе нет.
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Ирина БРУНОВА­-КАЛИСЕЦКАЯ
Олег ПАНФИЛОВ, профессор Государственного университета Илии (Грузия)
Лиля БУДЖУРОВА
Юрій АНДРУХОВИЧ
1 листопада 2013
9 лютого 2013
28 грудня 2012
21 грудня 2012
15 листопада 2012
12 листопада 2012
11 листопада 2012
1 листопада 2012
25 жовтня 2012