Єдність у розмаїтті

В Одесі відбувся тренінг на тему «Молодіжна політика мультикультурності та етнічного розмаїття»

2-4 листопада в Одесі відбувся тренінг на тему «Молодіжна політика мультикультурності та етнічного розмаїття», організований Європейським центром з питань меншин (м. Фленсбург, Німеччина) спільно з Громадською організацією «Центр евалюації науково-освітніх та соціальних програм» (м. Київ).

Мова йшла про регіональні особливості, про те, які механізми участі молоді у прийнятті рішень на місцевому та обласному рівні існують та є ефективними; яким чином молодь може впливати на формування культурної політики та, зокрема, на прийняття рішень щодо національних меншин і забезпечення культурного розмаїття та про патріотичне виховання молоді.

Обговорювались класичні та альтернативні форми роботи молоді, наводячи приклади з досвіду діяльності національно-культурних товариств Одещини. Звертали увагу на необхідність пошуку можливостей гуртувати та активізувати молодь на рівні об’єднаних територіальних громад, сіл та селищ, на розвиток молодіжної інфраструктури, у тому числі молодіжних центрів, які можуть ставати своєрідним її ядром.

Також торкнулись питань формування етнічної самоідентичності молоді, вивчення української мови та мов меншин, формування толерантного середовища.

8 січня 2019
16 грудня 2018
7 грудня 2018
5 грудня 2018
28 листопада 2018
20 листопада 2018
12 листопада 2018
9 листопада 2018
8 листопада 2018
6 листопада 2018