Єдність у розмаїтті

«НАМ ПУТИН ВЕЛИКИЙ МЕДАЛЬ ПОДАРИЛ»

9 лютого Президент Росії Владімір Путін нагородив кількох українських політиків ме­даллю Пушкіна «за великий внесок у збере­ження та популяризацію російської мови та культури за кордоном». У списку нагородже­них депутати від Партії реґіонів Сергій Ківа­лов, Вадим Колесніченко – автори закону про одну мову, Олег Царьов, Дмитро Шенцев, а також колишній депутат від ПР, нині заступ­ник голови громадської організації «Путь православных» Юрій Болдирєв.

Заслуги нагороджених широко «відомі і оці­нені» в Україні. Зауважимо, що представники Партії реґіонів неодноразово обіцяли зробити російську мову другою державною – зазвичай такі обіцянки звучали напередодні парламент­ських виборів. Однак, так досі й не виконані.

Медаль Пушкіна засновано 1999 р. Її вруча­ють як російським громадянам, так і іноземцям за великий внесок у вивчення та збереження культурної спадщини, зближення і взаємозба­гачення культур націй і народностей. За дани­ми на лютий 2013 р. медаллю нагороджено 739 громадян із 83 країн.

Олександр Сергійович і сама нагорода – поза підозрою. Інформаційний інтерес лише до тих хто, кого і за що, власне, нагороджує.

Фото з сайту durdom.in.ua
Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ