Єдність у розмаїтті

КАРІНЕ ТУМАГАЯН НАГОРОДЖЕНО МЕДАЛЛЮ «ВІЛЬЯМ САРОЯН»

Як повідомляє сайт київської вірмен­ської громади, за діяльність, що сприяє поширенню в діаспорі вірменської куль­тури, видатні заслуги і досягнення в цій галузі, великий внесок у зміцнення гро­мадських зв’язків у діаспорі Каріне Ту­магаян і Офелію Аракелян нагороджено медаллю «Вільям Сароян» Міністерства діаспори Республіки Вірменія.

Міністр діаспори Грануш Акопян на­голосила на важливості ролі педагога, що викладає вірменським дітям рідну мову, в справі існування вірменської гро­мади в діаспорі, підкреслила неоціненність їхньої діяльнос­ті. «Ми безмежно вдячні вам і використовуємо будь-яку нагоду, аби подякувати вам за важливу патріотичну і кон­солідуючу роль вірменського педагога в діаспорі», – під­креслила міністр.

Конґрес національних гро­мад України сердечно вітає нашу давню подругу Каріне з нагородою і бажає міцного здоров’я. Ми вітаємо її чесну і безкорисли­ву працю задля того, аби вірменські діти ніколи не забували рідної мови.

Ми також вітаємо її зі значною сі­мейною подією – весіллям сина Сурена. Ми добре знаємо Сурена як виховате­ля табору «Джерела толерантності», від­так бажаємо йому і його молодій дружи­ні сімейного щастя, тепла і любові. А ще обов’язково діток, яких навчить рідній мові рідна бабуня.

Щастя, Каріне, усій твоїй родині.

Кирилл ДАНИЛЬЧЕНКО
Мирослав МАРИНОВИЧ
Лиля БУДЖУРОВА
Виталий ПОРТНИКОВ
Вадим ФЕЛЬДМАН
Петро МАРУСЕНКО
Антон САВІДІ
Олена ДОНЕЦЬ