Єдність у розмаїтті

КНИЖКИ ДЛЯ ЛУГАНЩИНИ ВІД ВИДАВНИЦТВА «ДУХ І ЛІТЕРА» ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОК

Ця історія почалась у вагоні нічного потягу «Львів-Київ», ми вертались із зустрічі в Українському католицькому університеті. Леонід Фінберґ, головний редактор видавництва «Дух і Літера» Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), дізнавшись про те, що Благодійний фонд «ВостокSOS» працює на сході України з навчальними закладами, запропонував кооперацію.

«Коли я побачила ці коробки з книжками, не одразу повірила, що це дійсно передають нам безкоштовно і що все це можна повезти на схід. Восток-SOS часто виконує «диспетчерську функцію», просто виступаючи оператором передачі допомоги від тих, хто хоче допомогти, – тим, хто потребує такої допомоги. Але ситуація з новими книжками для навчальних закладів для нас є особливою, бо це допомога, результати якої ми можемо бачити ще довгі роки. Один з «найдорожчих» вантажів для нас. Хотілось би, щоб з видавництва «Дух і Літера» брали приклад й інші» – ділиться своїми враженнями виконавча директорка БФ «Восток-SOS» Олександра Дворецька.

Для навчальних закладів вкрай важливо мати постійне оновлення бібліотечних фондів, особливо важливо це для переміщених вищих навчальних закладів, які залишили майже всю матеріально-технічну базу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Багато загальноосвітніх шкіл не отримували нових книжок вже з десяток років, окрім шкільних підручників, тож на пропозицію Благодійного фонду «Восток-SOS» прийняти книжки відгукнулися одразу, і говорили, що будуть раді подальшій співпраці.

Серед книжок, які отримали навчальні заклади, є книжки авторства відомих світових істориків та соціологів, українських дисидентів, є і зовсім нові публікації, такі як «Майдан. Свідчення: хронологія революції на 800 сторінках» за редакцією Леоніда Фінберґа та Уляни Головач. Це добірка свідчень про події Революції Гідності в Україні (листопад 2013 – лютий 2014 років), де зібрані розповіді оборонців, медиків, священиків, митців – людей різного віку та фаху, мешканців практично всіх реґіонів країни. Вони були учасниками й свідками Майдану – етапу «народження нової нації».

 

Працюючи на допомогу розвитку освіти на сході України, як формальної так і неформальної, ми у Фонді щиро вдячні видавництву «Дух і літера», яке допомагає розвивати освіту і відновлювати мирне життя на сході України разом з нами. А новий навчальний рік 2018–2019 учні та студенти вісімнадцяти освітніх закладів Луганської області зустрінуть із новими книжками.

Ви можете разом з нами подивитися фотозвіт з «книжкової допомоги».

 

7 Денежный перевод на счет Благотворительного фонда «Восток СОС»

Получатель: Благотворительная организация «Благотворительный фонд «Восток-СОС» Код ЕДРПОУ 39764400 Счет получателя: 26007455028483 АТ «ОТП Банк», г. Киев, Украина. МФО: 300528 Назначение платежа: Благотворительный взнос

2. Реквизиты для денежного перевода в EUR:

Сharitable organization «Charity Foundation «East-SOS» Account : 26007455028483, ОТP BANK, Bank code (MFO) 300528, SWIFT код OТPVUAUK, reference number of the organisation: 39764400, correspondent bank: Commerzbahk AG, Frankfurt am Main, Germany, № 400 8880064 01, SWIFT : COBA DE FF or correspondent bank: Deutsche Bank AG, Frankfurt am Main, Germany, № 100 947 4974 0000, SWIFT : DEUT DE FF

3. Реквизиты для денежного перевода в USD:

Сharitable organization «Charity Foundation «East-SOS» Account : 26007455028483, ОТP BANK,  Bank code (MFO) 300528, SWIFT код OТPVUAUK, reference number of the organisation: 39764400, correspondent bank: Deutsche Bank Trust Company Americas, 60 Wall Street New York, NY 10005,USA № 04448427 SWIFT: BKTRUS33

Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ