Єдність у розмаїтті

Презентація книги «Слово про свободу та відповідальність. Ініціативна група «Першого грудня» в документах і текстах»

В Києві відбудеться презентація книги «Слово про свободу та відповідальність. Ініціативна група «Першого грудня» в документах і текстах»

Учасники ініціативної групи "Першого грудня" Мирослав Маринович, Йосип Зісельс, Євген Захаров і Володимир Панченко представлять книгу «Слово про свободу і відповідальність».

До збірки, що побачила світ у видавництві «Дух і літера» увійшли програмні документи Ініціативної групи «Першого грудня» та ключові тексти її учасників.

Авторами книги є: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Всеволод Речицький, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків.

Протягом понад семи років роботи Група видала низку звернень та заяв, які охоплюють широке коло тем духовного поступу держави, її морального й політичного розвитку. Звернення спрямовані переважно до народу України, а також до керівництва держави та європейських лідерів і громадськості. Другу частину збірки складають тексти — статті та інтерв’ю — учасників Ініціативної групи.

Учасники події:

    Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету, черговий головуючий Ініціативної групи «Першого грудня»;

    Йосип Зісельс, керівник конгресу національних громад України, учасник Ініціативної групи «Першого грудня»;

    Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи, учасник Ініціативної групи «Першого грудня»;

    Володимир Панченко, письменник, літературознавець, учасник Ініціативної групи «Першого грудня»;

    Іван Васюник, Голова Секретаріату Ініціативної групи «Першого грудня»;

    Олена Шарговська, журналістка, співупорядниця книги.

    Леонід Фінберг, головний редактор видавництва «Дух і літера».

Модерує Ярина Ясиневич, громадська діячка, співупорядниця книги. 

Нагадаємо, що створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Всеволод Речицький, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил.

 Презентація відбудеться:

25 жовтня, четвер о 13:00.

Інформаційна агенція Укрінформ, 2 поверх, вул. Б. Хмельницького 8/16

13 квітня 2019
28 березня 2019
16 лютого 2019
8 січня 2019
16 грудня 2018
7 грудня 2018
5 грудня 2018
28 листопада 2018
20 листопада 2018
12 листопада 2018