Єдність у розмаїтті
Семен Глузман – явление социальное, но признавать этот новый вид гражданина общество по разным причинам не готово или не хочет.
Андрій ЄРЕВАН
Соціологи наводять такі дані: най­активнішими на виборах 2012 року були люди старшого віку, а найпа­сивнішими – молодь. Чому молоді українці не голосують – спробуємо з’ясувати.
Богдана КОСТЮК
Відтепер, чимало політологів та істориків і в Україні, і поза її межами намагаються збагнути фе­номен ВО «Свобода», точніше – її успіх у в цілому консервативному суспільстві, яким є українське сус­пільство.
Це саме народ на виборах обирає собі таку, а не інакшу владу, сподіваю­чись кожного разу на чудо.
Лев РУБИНШТЕЙН
Шекспировскому Шестьдесят шестому сонету уже бог знает сколько лет, а зву­чит он все как новенький. А это потому, что текущая жизнь нам «подбрасывает» все новые и новые свидетельства его вечной правоты.
На жаль, ми вирізняємося рідкісним даром за­бувати про все, що трапилося з нами, нашою кра­їною, нашою родиною. У нас кожного разу знахо­диться щось важливіше, принаймні актуальніше, як на сьогодні.
Подивіться на фото, перейдіть вулицю, станьте поруч з приреченими поки вони ще живі, відчуйте, що може ста­тися з кожним із нас.
Вахтанґ КІПІАНІ
«Особые папки» Сталіна і Молотова про на­ціонально-визвольну війну в Західній Україні у 1944–48 рр.» – майже 600-сторінковий збірник документів за редакцією професора Ярослава Дашкевича та Василя Кука.
Остап КОЗАК, «Історична правда»
Офіційний Бер­лін створив урядову структуру, завдан­ням якої є вивчення історії депортацій і депортованих тота­літарними режима­ми.
Богдана КОСТЮК
Цікаво, чи розуміють кримські політики та чиновники, власники готелів – пансіонатів – вілл – ресторанів, що ту­ризм у Криму може розвиватись не лише завдяки «5-зір­ковим» місцинам?
Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ