Єдність у розмаїтті
Тарас ПРОХАСЬКО
Наша серйозність і трагічність полягає не в тому, що ми українці, а в зовсім іншому природному середовищі. Надто багато лісу, надто багато різної зелені.
Блаженніший Святослав (Шевчук), Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви
Саме факт, що цей Голодомор був штучно створений, кладе його поруч з іншими випадками ма­сового вбивства людей.
Тепер у Верховній Раді може й не бути комітету, котрий займався би питаннями нацменшин.
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Отношения национальных общин и Уполномоченного по правам человека Валерии Лутковской не сложились с самого начала ее работы на этой долж­ности.
Ігор ЛУЦЕНКО, ГІ «Збережи Старий Київ»
Проти нас зараз іде громадянська війна. Партизанська.
Володимир ГОРБАЧ,політичний аналітик Ін­ституту Євроатлантичного співробітництва
На жаль, у статті «Так, смерть!» написано правду. Заголо­вок, звісно, не з приємних, але головна ідея правильна – йде війна. Прихована, психологічна, інформаційна, економічна, внутрішня.
Дети любят лагерь «Истоки толерантности»…Что-либо добавить к этому сложно. С надеждой они ждут его целый год, с радостью едут, с восторгом проводят время, со слезами расстаются.
Когда в первый день мы заполняли анкеты, то я многое написала о том, кто я. А перед отъездом на­писала только: «Я – человек» – и больше не продол­жала, потому что все остальное не важно.
... чудовим фактом стало масове залучення вожатих і дітей до організації та проведення кожного з національних днів, їхнє бажання, готовність допомагати один одному.
Богдана КОСТЮК, Богдан КРАСАВЦЕВ
Мабуть, у мандрах по Києву душа Старого доктора зазирне і сюди – послухати, що про нього розповідають. Адже він став легендою ще за життя...
Лев РУБИНШТЕЙН
В ответ на общественную депрессию, апатию и чувство по­ражения – несколь­ко причин не отчаи­ваться
Марія МАЙСТРОВА
Більшість українського суспільства не помі­чала не те що роботи, а й існування самої Комісії із захисту моралі, переймаючись повсякденними справами, серед яких і спроби виховувати та на­вчати дітей.
В Україні запустили сайт для буккросинґу. На сайті практикується осо­бливий підхід до передачі книг. Кожен відвідувач сайту avabook.net може за­лишити на спеціальній віртуальній полиці повідомлення про те, що готовий поділитись певною книгою.
Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ