Єдність у розмаїтті
Про дослідження, його результати, політичну ситуацію напередодні виборів до місцевих Рад, настрої у суспільстві і нашу відповідальність за вибір подальшого розвитку ми розмовляємо з Віталієм НАХМАНОВИЧЕМ
Они будут одеваться только в вышиванки, но ездить будут на курорты за рубеж. Они будут громче других кричать о патриотизме, но лишь для того, чтобы их воровство выглядело незаметно.
«Простір толерантності» был создан потому, что нам стало немного тесно только в этнической и конфессиональной сфере. Для нас всегда было важно многообразие проявлений идентичности.
Анастасія КАРПЕНКО, ІТА «Юн-Прес»
Про війну на сході ми щодня дізнаємось з радіоефіру, телепередач або газетних шпальт. Часом цього замало, аби відчути насправді тривогу і страх жителів гарячих точок. Відверто про пережите у Києві розповіли молоді люди з Донецької області.
Сергей Васильев
Жадан, фигурально выражаясь, постоянно находится на передовой, непрерывно совершая поездки по стране, в том числе и в зону АТО, непосредственно общаясь со своими читателями и, возможно, героями будущих книг.
Виталий ГАЙДУКЕВИЧ
Важно чтобы голосом Донбасса были писатели и преподаватели... Люди, которые вместо истерики «Россия!», возьмут и отремонтируют детскую площадку. Такие люди у тебя есть.
Віталь ПОРТНИКАЎ
Прысуджэньне Сьвятлане Алексіевіч Нобэлеўскай прэміі па літаратуры спарадзіла прадказальную дыскусію ва ўсходнеславянскай трохкутніку.
Тарaс ПРОХАСЬКО
Парадокс полягає у тому, що люблячи російську літературу, неможливо любити чи сприймати Росію. І навпаки – кохаючи Росію і російський народ, нема ніяких підстав до симпатії щодо російської літератури.
Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ