Єдність у розмаїтті
Йосиф ЗІСЕЛЬС
У кожного з нас свій Майдан і своя Небесна сотня. Попри їхню історичність та об’єктивність, кожен із нас має щодо них власні відчуття, думки та інтерпретації.
Ми, керівники національних об’єднань і громад України, звертаємося до громадськості Королівства Нідерландів із закликом підтримати на референдумі 6 квітня «Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом».
Ми, колишні політичні в’язні брежнєвських концтаборів, в юності повірили в європейські цінності й заплатили за цю вірність своєю свободою, а хтось і своїм життям.
Територіальна цілісність України є священною. США, як і ООН, ніколи не визнають результатів фальшивого інсценованого Росією «референдуму» у Криму, – заявила посол США в ООН Саманта Пауер.
У річницю анексії Криму Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Моґеріні від імені союзу виступила із заявою, в якій підтвердила продовження європейської політики в цьому напрямі.
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні заявила, що закриття Меджлісу в окупованому Росією Криму стане кульмінацією репресивних заходів проти кримськотатарської громади.
О том, чем явилась оккупация для крымскотатарского народа, как сейчас живут крымские татары и насколько важна поддержка международного сообщества в восстановлении законного статуса Крыма, в интервью «Голосу Америки» рассказал председатель Меджлиса крымскотатарского народа, народный депутат Украины Рефат Чубаров.
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
В уникальном контексте народного восстания против диктатуры и противостояния внешнему агрессору, национал-радикалы оказались по одну сторону баррикад и в одном окопе со здоровыми силами украинского общества. Пришло время, однако, четко осознать, что ультраправые – не соратники и даже не попутчики. Они – груз на ногах украинского народа.
У Київському клубі толерантності з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію расової дискримінації розпізнавали символіку ненависті, обговорювали небезпеку її використання та поширення ксенофобських поглядів.
Ми – мешканки та мешканці Львова, України, члени міжнародної спільноти, які цінують ідеї рівності та демократії, а права кожної людини та повагу до інших вважають основою для побудови нового українського суспільства!
Власть всегда должна давать оценку нарушению прав граждан. Это не право, не привилегия, а обязанность. И на самом деле, не имеет значения, какие и чьи права нарушаются – ЛГБТ, оппозиции, патриотов, эмигрантов, женщин, стариков или детей.
Как общество, которое смеет называть себя стремящимся к европейским ценностям, отрицает основополагающий их принцип – принцип свободы?
Доля України як відкритої країни, з рівними правами і можливостями для всіх, відмінної у цьому від дедалі більш тоталітарної Росії залежить сьогодні від того, чи знайдемо усі ми у собі мужність стати на захист прав меншин.
Уважительное отношение у детей готовит их к взрослой жизни, так что люди с синдромом Дауна живут, трудятся, рассчитывая на признание и личную автономию, будучи полноценно включены в общество.
Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ