Єдність у розмаїтті
Заява Конґресу національних громад України у зв’язку з забороною Меджлісу кримськотатарського народу російськими окупантами
Їм мало арештів і політичних судів над окремими представниками кримськотатарського народу – вирішили заборонити весь Меджліс!
Максім ГАГУНОЎ, аглядальнік «Новай газеты»
Калі каму-небудзь з расейцаў раптам захочацца адчуць сябе Джардана Бруна або Галілеа Галілеем, адчуць па-сапраўднаму, адзін у адзін, як яно было тады ў Сярэднявеччы, то трэба зусім мала: наведаць Дзень Волі ў Мінску.
У Києві відкрили пам’ятник білорусам, які загинули на Майдані і Донбасі. Серед них Михайло Жизневський, Алесь Черкашин і українець, який підтримував стосунки з білорусами, Віталій Тележенко.
Ми звертаємося до Президента з проханням публічно ґарантувати, що Сквер Небесної Сотні залишиться на місці і тут не буде офісного центру.
Роберт ван ВОРЕН
Незалежно від підсумку нідерландського референдуму щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС це був повчальний і одночасно розчаровуючий процес.
Активісти «Вирію» працюють у Польщі, у реґіоні колишнього «Закерзоння», розшукуючи і реставруючи споруди у тих місцях, де до завершення Другої світової війни розташовувались українські села.
Під час фестивалю відбулася, вперше, окрема програма про вимушену міґрацію «Подорожні»: чотири фільми, сесії обговорень, і окрема експертна дискусія.
Правозащитник Максим Буткевич, сокоординатор проекта «Без границ», рассказал о «желтой» повестке украинских телеканалов, фантомных страхах и непрофессионализме журналистов на примере освещения событий в Яготине и Львове.
Новостворена структура вже відзвітувала про узагальнення стану розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за фактами расової, національної та релігійної нетерпимості. У минулому році було вчинено 79 таких злочинів.
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Угроза независимости и ситуация уличного силового противостояния в Харькове, Днепропетровске, Одессе и других городах весной 2014 г. естественным образом превращала ультраправых в заметный самостоятельный субъект сопротивления российской агрессии.
КОНҐРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ ЗА ПІДТРИМКИ ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ «ПРОСТІР ТОЛЕРАНТНОСТІ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ДЛЯ ДІТЕЙ 8–12 РОКІВ ДЛЯ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ МІЖНАЦІОНАЛЬНОМУ ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ «ДЖЕРЕЛА ТОЛЕРАНТНОСТІ» (МОЛОДША ЗМІНА)
Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ