Єдність у розмаїтті

НаУКМА ЗАПРОШУЄ СЛУХАЧІВ НА МАҐІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ З ЮДАЇКИ

Національний університет «Києво-Могилянська академія» і Асоціація єврейських організацій та общин (Ваад) України започаткували вперше в Україні вивчення юдаїки на маґістерському рівні.

Програма має готувати істориків – фахівців з єврейської історії та культури. У рамках дворічної програми передбачається вивчення історичних і гуманітарних дисциплін, курсів з юдаїки, єврейських мов – іврит та їдиш, а також арабської і арамейської за вільним вибором.

Випускники програми отримуватимуть диплом державного зразка (маґістра історії) та англомовний диплом НаУКМА. Програма сприятиме студентам у фаховому стажуванні за кордоном.

Вступати на програму мають право випускники бакалавратів, які вільно володіють українською мовою та англійською на рівні не менш як intermediate або upper-intermediate.

Вступні іспити – українська, англійська, спеціальність (історія України і всесвітня історія) – складатимуться в НаУКМА у липні ц. р.

Маґістранти, що успішно виконуватимуть індивідуальний навчальний план, отримуватимуть стипендію. Студенти з інших міст забезпечуватимуться гуртожитком.

Отримати детальнішу інформацію про вступні випробування, а також про дати подання документів можна отримати на офіційному сайті НаУКМА (www.ukma.edu.ua) в розділі «Маґістерські програми», або звернувшись за електронною адресою: chernoivanenko@gmail.com

Мирослав МАРИНОВИЧ
Иосиф ЗИСЕЛЬС
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Олег РОСТОВЦЕВ
Віталій НАХМАНОВИЧ
Микола КНЯЖИЦЬКИЙ
Володимир КУЛИК
Виталий ПОРТНИКОВ
Олег РОСТОВЦЕВ