Єдність у розмаїтті
Тарас ПРОХАСЬКО
Наша серйозність і трагічність полягає не в тому, що ми українці, а в зовсім іншому природному середовищі. Надто багато лісу, надто багато різної зелені.
Блаженніший Святослав (Шевчук), Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви
Саме факт, що цей Голодомор був штучно створений, кладе його поруч з іншими випадками ма­сового вбивства людей.
Тепер у Верховній Раді може й не бути комітету, котрий займався би питаннями нацменшин.
Вячеслав ЛИХАЧЕВ
Отношения национальных общин и Уполномоченного по правам человека Валерии Лутковской не сложились с самого начала ее работы на этой долж­ности.
Ігор ЛУЦЕНКО, ГІ «Збережи Старий Київ»
Проти нас зараз іде громадянська війна. Партизанська.
Володимир ГОРБАЧ,політичний аналітик Ін­ституту Євроатлантичного співробітництва
На жаль, у статті «Так, смерть!» написано правду. Заголо­вок, звісно, не з приємних, але головна ідея правильна – йде війна. Прихована, психологічна, інформаційна, економічна, внутрішня.
Дети любят лагерь «Истоки толерантности»…Что-либо добавить к этому сложно. С надеждой они ждут его целый год, с радостью едут, с восторгом проводят время, со слезами расстаются.
Когда в первый день мы заполняли анкеты, то я многое написала о том, кто я. А перед отъездом на­писала только: «Я – человек» – и больше не продол­жала, потому что все остальное не важно.
... чудовим фактом стало масове залучення вожатих і дітей до організації та проведення кожного з національних днів, їхнє бажання, готовність допомагати один одному.
Богдана КОСТЮК, Богдан КРАСАВЦЕВ
Мабуть, у мандрах по Києву душа Старого доктора зазирне і сюди – послухати, що про нього розповідають. Адже він став легендою ще за життя...
Лев РУБИНШТЕЙН
В ответ на общественную депрессию, апатию и чувство по­ражения – несколь­ко причин не отчаи­ваться
Марія МАЙСТРОВА
Більшість українського суспільства не помі­чала не те що роботи, а й існування самої Комісії із захисту моралі, переймаючись повсякденними справами, серед яких і спроби виховувати та на­вчати дітей.
В Україні запустили сайт для буккросинґу. На сайті практикується осо­бливий підхід до передачі книг. Кожен відвідувач сайту avabook.net може за­лишити на спеціальній віртуальній полиці повідомлення про те, що готовий поділитись певною книгою.
Кирилл ДАНИЛЬЧЕНКО
Мирослав МАРИНОВИЧ
Лиля БУДЖУРОВА
Виталий ПОРТНИКОВ
Вадим ФЕЛЬДМАН
Петро МАРУСЕНКО
Антон САВІДІ
Олена ДОНЕЦЬ